logo

Kubki z wpisem sulejówek

Załóż prywatne koło naukowe

Koło naukowe to coś, co bardzo dobrze odnajduje się na każdej uczelni. Wszyscy wiedzą, że nie tylko dopomaga w kształtowaniu swoich pasji i gwarantuje punkty, za które można uzyskać stypendium, ale dopisuje zawiązywaniu się przyjaźni i zakładaniu więzi, które utrzymywać się będą dłużej aniżeli uczelnia. Niekiedy niemniej jednak na naszym wydziale czy też kierunku brak ludzi którzy robią akurat to, co akurat nas by intrygowało. Co wówczas zrobić? Istotnie wziąć sprawy w swoje ręce!
Założenie koła naukowego nie jest może aż tak prostą sprawą, niemniej jednak przy odrobinie zacięcia a przy tym pomocy chociaż kilku osób zaintrygowanych tym samym, co ty, powinno pójść jak z płatka. Po kilku dniach to, co konieczne, innymi słowy formalności, donoszenie papierów, wyszukiwanie wolnej sali będzie wam już bardzo dobrze znajome a przy tym zaczniecie się zajmować tym, co miłe – wymyślaniem logo, rozsądzaniem czy wolicie wyróżniać się poprzez kubki z nadrukiem, a może jednak nie kubki, tylko bluzki.
Znaczącą kwestią będzie dostarczenie do ogólnej wiadomości faktu waszego istnienia. Publikujcie się zatem – w uniwersyteckiej gazetce, poprzez pomysłowe plakaty przykuwające wzrok, za pomocą wywiadów w radiu studenckim. Aranżujcie wydarzenia i ośmielajcie wszystkich do wejścia w wasze szeregi – parę wypraw i imprez stanowczo powinna zachęcić rzesze ludzi do stworzenia z wami czegoś wystrzałowego. Zaangażujcie się w promocje poprzez ołówki z logo, ulotki, nadmienione wcześniej kubki z wpisem czy czapki z waszymi rysunkami. Na pewno nie pożałujecie oraz zyskacie duże zainteresowanie.


Możliwość komentowania jest wyłączona.