logo

Ulotki Poznań starogard

Ulotki reklamowe jako metoda zarobku

Jaka jest najłatwiej poręczna praca dla niepełnoletniego, skorego zarobku człowieka? Oczywiście mowa o roznoszeniu ulotek. Zajęcie niskopłatne, dość wymagające pod względem wytrzymałościowym. Młodzież roznosi ulotki przeważnie w czasie wakacyjnym, kiedy temperatury przekraczają 30 stopni. Tymczasem muszą oni stać pod gołym niebem i zaczepiać każdego człowieka, by zechciał wziąć od nich reklamę. Zajęcie to jest dość niewdzięczne, dlatego, że większa część ulotek po rzuceniu okiem na nie ląduje w najbliższym śmietniku.
Typ dawania reklamy jakim są ulotki Poznań ma opanowany do doskonałości. Idąc przez centrum ma się odczucie, że połowa młodzieży licealnej latem wyszła na ulicę tylko po to, aby obdarować nas ulotką.
Ceny za godzinę roznoszenia wahają się na poziomie raptem 5-6 złotych. Jest to wskutek tego nadzwyczaj niska stawka, jednak 16 lub 17-latkowie nie mogą marudzić. Mało w jakim miejscu mogą prawnie podjąć pracę, niesłychanie trudno jest znaleźć lepszą pracę sezonową. 
Do dyspozycji jest rzecz jasna zbieranie truskawek czy malin lub mycie samochodów w zaprzyjaźnionej myjni albo komisie. Niestety prawdą jest, że żeby odnaleźć pracę nie mając ukończonych 18 lat dobrze jest posiadać jakieś znajomości. Z reguły lądujemy w pracy u któregoś ze przyjaciół naszych rodziców. 
Samo to, że młodzież pragnie pracować przed 18-tym rokiem życia nie jest niczym złym. Dzięki temu prosto da się poczuć jak dużo wypada pracować dla paru złotych, które przedtem zdobywali od rodziców. Uczy to z pewnością szacunku dla pieniądza jak i pracy innych.


Możliwość komentowania jest wyłączona.