logo

Social media chrzanów

Social media

Któż z nas potrafi wyobrazić sobie życie bez mediów społecznościowych? Na każdym kroku, w autokarach, na uczelniach, w kawiarniach zauważamy ludzi w przeróżnym wieku przeglądających Facebook albo zdjęcia na Instagramie. Social media obecne są na każdym stadium naszego życia. 
Kiedy nasze potomstwo przyjdzie na świat chcemy obwieścić ten fakt jak najogromniejszej liczbie znajomych- wstawiamy w związku z tym fotografię na Facebook z informacją o której godzinie nasz synek albo córka po raz pierwszy zasiądzie w szkolnej ławie. Dzień naszego ślubu także jest tak ważnym wydarzeniem, że wiele osób nagrywa instastories, aby na 24 godziny udostępnić światu sposobność obejrzenia tego wydarzenia z naszej perspektywy. Gdy dzieje się coś istotnego możemy przeczytać o tym na Tweeterze i dalej rozprzestrzenić tę informację.
Social media wkradły się przebojem w życie nieomalże każdego człowieka. Nie ważne, czy rezydujesz na niedużej wsi w naszym kraju, czy w popularnej dzielnicy Los Angeles- możesz z każdego miejsca logować się do swojej strony na Facebooku, wrzucać fotografie a przy tym informacje, monitorować, co słychać u bliższych czy dalszych przyjaciół. A nawet podpatrywać gwiazdy filmowe czy też gwiazdy estrady- dzisiaj konto w social media mają wszyscy.
Zwykło się mawiać, iż ten, kogo nie ma w social media zwyczajnie nie istnieje. Nawet w największym stopniu oporne osoby dają się wreszcie przekabacić do założenia strony na Facebooku albo Instagramie. Daje to ogromne opcje choćby otrzymania danych o położeniach, krajach, regionach, o których istnieniu nie miało się pojęcia.


Możliwość komentowania jest wyłączona.